Met wie kunt u contact opnemen bij een overlijden van een lid van onze vereniging.

Bij een overlijden is men vrij in de keuze van een uitvaartverzorger. Vredehof geeft leden van onze vereniging korting op de particuliere uitvaarttarieven. Zie voor verdere informatie hieronder.

Bel Vredehof/Flokstra en de Leeuw. Voor het vastleggen van de (uitvaart)wensen en om het afscheid met u te bespreken en te verzorgen. U kunt ons dag en nacht bereiken, ook in het weekend, op 053-538 84 11.

Wat kan Vredehof voor u betekenen? Ieder overlijden markeert een einde, maar ook een begin. Met ruim anderhalve eeuw ervaring is Vredehof in Losser autoriteit op het gebied van uitvaarverzorging. Vredehof werkt met eigen mensen en middelen, is houder van het Keurmerk Uitvaartzorg en is neutraal en niet verbonden aan een verzekeringsmaatschappij. Wel hebben zij met de meeste maatschappijen overeenkomsten voor het verzorgen van uitvaarten. Deze onafhankelijkheid geeft u de zekerheid van een perfect uitgevoerde uitvaart.

Flokstra en de Leeuw/Uitvaartcentrum Losser
Bernard Leurinkstraat 35, Losser
Telefoon: 053-538 84 11
E-mail: info@vredehof.nl
www.vredehof.nl

 

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s